ПРАПОРИ

Прапори -ефективний вид реклами. Реклама приваблює увагу людей до Вашої компанії, робить торгову марку або логотип більш впізнаним та допомагає інформувати Ваших клієнтів.Взалежності від того, в якому напроямку ринку Ви працюєте різноманітні рекламні рішення забезпечать Вам успіх.Це можуть бути прапори вуличні на флагштоках, офісні на древках,прапорці на підставках.

Приватне підприємство “Константа Код” пропонує виготовлення прапорів Державних, корпоративних, спортивних клубів, будь-яких розмірів та складності. Виготовлення прапорів здійснюється методом термодруку , а також методом термосублімації. Останній метод дозволяє виготовляти прапори на будь-який смак кольорової гами ( включаючи повноколір )

Прапори виготовляються з якісної тканини ( прапорна сітка ), яка витримує різні погодні умови.Також ми можемо запропонувати ряд інших тканин: габардин, поліестер, нейлон, шовк , атлас, крепсатин та багато інших в залежності від Ваших побажань.

При виборі тканини потрібно враховувати середовище використання прапору, бажаний термін і звичайно його пряме призначення.

Прапори для політичних, суспільних, чи промоакцій, які будуть використовуватись напротязі короткого проміжку часу можна виготовити з недорогих тканин, таких, як поліестер.Поліестер- напівпрозора тканина, при друці на якій зображення видно,як з лицевої сторони, так і з вивороту.

Прапори з атласу та габардину прикрасять собою офіс будь-якої організації. Атлас та габардин- це якісні та щільні тканини, тому прапори з цих матеріалів виглядають ефектно та служать дуже довго. Прапори з цих тканин виготовляють двосторонніми, зішиваючи два прапори. Такий прапор можна обшити бахрамою. Деколи такі двосторонні прапори з бахрамою називають знаменами.

Прапори великих розмірів для вулиці ми рекомендуємо виготовляти з прапорної сітки. Наприклад прапори розміром 3х6м. прикрасять фасад будь-якого підприємства, фабрики, заправки та буде безперечно яскравою і красивою візитною карткою деякі місяці. Прапорна сітка- це найкраща тканина для прапорів,якій доводиться зустрітись з вітром, снігом, дощем та пекучим сонцем.

Кожне замовлення прораховується індивідуально, виходячи з вимог замовника, розміру та кількості виробів, складності виконання.

Звертайтесь до нас і ми знайдемо оптимальне та правильне рішення, яке підходить тільки для Вас.