ФУТБОЛКИ

Приватне підприємство “Константа Код” пропонує широкий вибір чоловічих та жіночих футболок для нанесення логотипів, фотографій, написів, номерів, прізвищ, шивронів.

Футболки- це форма одягу , яка подобається, як дітям, молоді, так і людям більш старшої вікової категорії. Футболки практичні та демократичні, вони зручні у будь-яку пору року. Ми пропонуємо нашим клієнтам якісні трикотожні футболки щільність, яких сягає від 155 до 200 грам ,різноманітність фасонів (теніски поло, реглани, футболки з круглою та в-образною горловиною на довгтй та короткий рукав) за доступними цінами від провідних виробників світу. Дана продукція задовільнить Вас виглядом та якістю.

Футболки, як невід'ємна частина форми для колективу, вже давно не новина. Їх замовляють для працівників піцерій, кафе, супермаркетів, заправок і т.д. Це поширено між підприємствами, тому що зовнішній вигляд персоналу відіграє важливу роль в перспективно-діючому підприємстві та підтримці його іміджу.

Планується рекламна акція? Ви не знаєте, як її зробити яскравою та незабутньою? Не переживайте в цьому допоможуть футболки для промоакцій.

Незабаром день народження у подруги, чи наближається річниця відносин з коханою людиною, а Ви не знаєте,що подарувати? Не роздумуйте, звертайтесь на “Константу Код “ і приймайте рішення замовити футболку, яку не побачите більше ніде.Таким подарунком Ви вразите подругу, а коханій людині нагадаєте про свої почуття.

Ви стали батьком, а може у Вас своя група, чи просто дружня компанія?Стильні чоловічі та жіночі футболки з веселими написами та малюнками вміло підкреслять Вашу індивідуальність та доповнять Ваш імідж.

Ми чекаємо на Вас,приходьте,звертайтесь, і ви безумовно залишитесь задоволені.