ДРУК НА ТЕКСТИЛІ

Наше підприємство виконує нанесення логотипів, написів та ін. графіки на різноманітні текстильні вироби. Нанесення зображень методом термодруку можливе на різних поверхнях — ряд натуральних та синтетичних тканин, в'язані вироби, шкіра, футболках, тощо.

Термодрук- один із найпопулярніших методів нанесення, оскільки отримані таким чином надруки відрізняється ідеальною деталізацією, а також механічною стійкістю (при умові правильного виконання робіт і використання професійних матеріалів та обладнання).

Наші спеціалісти володіють великим досвідом нанесення логотипів та інших зображень на тканині методом термодруку. Крім цього ми користуємось тільки провіреними, якісними матеріалами та професійним обладнанням, що гарантує високу якість, привабливість та довгий час експлуатації надруків.

Переваги методу термодруку

 1. Передає найдрібніші деталі, та тонкі лінії.
 2. Друк на специфічних матеріалах, на яких неможливо нанести якісний малюнок іншим методом - мішковина, льон, в'язані вироби, тощо.
 3. Дає можливість нанесення зображення не тільки на плоскі поверхні, але і на готові вироби з виступаючою фурнітурою, наприклад замки, гудзики, тощо.
 4. Стійкість до прання.
 5. Крім цього можна досягнути ефектів зображення недоступних при інших методах друку:
  • ефект оксамитового об’єму - флок, бархат;
  • флуорисцентний ефект - світиться при попаданні ультрафіолету;
  • дзеркальний ефект – золоте чи срібне дзеркало;
  • голографічний ефект, тощо.
 6. Основним пріоритетом термодруку на тканини та одяг є швидкість нанесення зображення, та відсутність тиражування. Тобто Ви можете прийти замовити одну футболку , та через дві години її забрати.

Технологія є достатньо складною, але основний її принцип можна виразити трьома словами: Температура, тиск, та час термопереносу. Лише строге дотримання правил технології по зазначених критеріях здатне створити красиве, та якісне зображення, яке гідно буде Вам служити не один рік.

Обладнання та матеріали

Обладнання для термодруку — професійний термопрес. В якості розхідних матеріалів використовуються термотрансферні полімери у вигляді плівки. За допомогою професійного ріжучого плотеру з системою оптичного позиціонування, який вирізає задане на комп'ютері зображення на термоплівці виконуються певні написи, логотипи, малюнки. Термоплівка включає в себе дві основні складові- полімерну основу та безпосередньо плівку із шаром термоклею. Плотер прорізає тільки плівку залишаючи полімерну основу цілою, тому при нагріванні пресу до to 150-180 Сo на тканину переноситься тільки задній на плівці малюнок.

Вимоги до макету

Ви можете подати макет для друку на наступних носіях:

 • компакт диск ( CD-R, CD-RW);
 • USB носій або надіслати нам макет на електронну адресу.

Формат файлів — Corel DRAW( cdr, cmx ) - друк плівками та флоком; Photoshop (psd, jpeg, tiff )- друк повноколірних фотографій флексом.

 • Розмір зображення — один до одного;
 • Шрифти в кривих — (для cdr, cmx );
 • Роздільна здатність — 300 dpi ( для psd, jpeg, tiff ).

Рекомендації

Вироби з нанесеними на них зображеннями рекомендуємо прати при to 40-60 Сo , прасувати тільки навиворіт.