ПРАПОРИ

Приватне підприємство “Константа Код” пропонує виготовлення прапорів державних, корпоративних, спортивних клубів, будь-яких розмірів та складності. Виготовлення прапорів здійснюється методом термодруку , а також методом термосублімації. Останній метод дозволяє виготовляти прапори на будь-який смак кольорової гами.

Це можуть бути прапори вуличні на флагштоках, офісні на древках,прапорці настільні на металевих та пласмасових підставках.

Прапори виготовляються з якісних тканин: прапорна сітка,габардин, поліестер, нейлон, шовк , атлас, крепсатин та багато інших в залежності від Ваших побажань.

Прапори для суспільних, чи промоакцій, які будуть використовуватись напротязі короткого проміжку часу можна виготовити з недорогих тканин, таких, як поліестер.Поліестер- напівпрозора тканина, при друці на якій зображення видно,як з лицевої сторони, так і з вивороту.

Прапори з атласу та габардину прикрасять собою офіс будь-якої організації. Атлас та габардин- це якісні та щільні тканини, тому прапори з цих матеріалів виглядають ефектно та служать дуже довго.

Прапори великих розмірів для вулиці ми рекомендуємо виготовляти з прапорної сітки.

Прапорна сітка- це найкраща тканина для прапорів,яка витримує різні погодні умови. Прапори великих розмірів прикрасять фасад будь-якого підприємства, заправки та буде безперечно яскравою і красивою візитною карткою деякі місяці.

Кожне замовлення прораховується індивідуально, виходячи з вимог замовника, розміру складності виконання,та кількості виробів.

Звертайтесь до нас і ми знайдемо оптимальне та правильне рішення, яке підходить тільки для Вас.